Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.06.2017 12:48
L.A. Noire - pojawi się remaster ze wsparciem VR i perspektywą FPP?
1075V

L.A. Noire - pojawi się remaster ze wsparciem VR i perspektywą FPP?

L.A. Noire miałoby dostać remaster, który będzie miał wsparcie VR i na wzór Grand Theft Auto V, możliwość oglądania akcji z pierwszej osoby - na to przynajmniej wskazują plotki.

L.A. Noire to udana gra detektywistyczna z akcją osadzoną w Ameryce lat czterdziestych i utrzymana w klimatach noir. Wcielamy się Cole'a, który po pierwszej wojnie światowej wstępuje do policji i od tamtej pory rozwija swoją karierę poprzez rozwiązywanie kolejnych spraw. Produkcja łączy w sobie elementy gry przygodowej akcji oraz otwartego świata.

L.A. Noire w naszej bazie gier

Pierwsze plotki o odświeżanym L.A. Noire pojawiły się w styczniu tego roku. Według wcześniejszych przecieków gra miała pojawić się na PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One już latem tego roku, bądź na początku przyszłego. Niedawno zakończyła się tegoroczna odsłona targów E3 i żadne potwierdzenie domysłów się nie pojawiło. Serwis WWG, które powołuje się na zaufane źródła powiązane z Rockstar Games wznawia jednak plotki, informując, że taki remaster wciąż powstaje.

Jakby miał wyglądać taki remaster? Źródła mówią o perspektywie FPP oraz wsparciu VR - ma to sens, bo w grze tego typu podobne usprawnienia znacznie wpłynęłyby na głębię rozgrywki. Zwłaszcza plotki o możliwości oglądania akcji z oczu bohatera mają sens - opcja ta zaistniała w Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i cieszy się ogromną popularnością.

Na ten moment są to jedynie spekulacje, pozostaje więc poczekać na potwierdzenie. Tymczasem przypominamy zwiastun premierowy. Skusilibyście się na taki remaster?

L.A. Noire na zwiastunie premierowym

 

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2017/06/20/la-noire-remastered-rumours-vr-support-and-first-person-mode-com/

Tagi: L.A. Noire playstation 3 playstation 4 rockstar games Team Bondi

Nie przegap