Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.06.2017 12:57
Dead Alliance zaprasza do otwartych testów beta trybu wieloosobowego
809V

Dead Alliance zaprasza do otwartych testów beta trybu wieloosobowego

Dead Alliance to kolejna gra zabierająca nas do świata opanowanego przez zombie. Twórcy starają się jednak wprowadzić coś nowego do nurtu, dlatego w ich grze skupimy się na wykorzystywaniu umarlaków jako broni.

Dead Alliance to gra wieloosobowa, skupiająca się na starciach pomiędzy drużynami. Całość ujęta jest z perspektywy pierwszej osoby i poza strzelaniem z broni palnej, oferuje też nowatorską mechanikę, dzięki której wykorzystamy zombie jako własną broń przeciwko innym graczom.

Dead Alliance na zwiastunie z E3 2017

Dead Alliance będziemy mogli wkrótce przetestować w ramach otwartej bety. Twórcy dadzą nam dostęp do bety trybu wieloosobowego. Ten składa się z kilku rodzaju rozgrywek - Team Deathmatch, Deathmatch, King of the Hill, Capture and Hold oraz Solo Survival. Istnieje jeszcze tryb Attrition - czyli wariacja na temat gier z gatunku MOBA, gdzie zombie wypełniają mapę, a gracze starają się przejąć bazę przeciwnika.

Tak jak widać na załączonej poniżej grafice, otwarta beta zacznie się 27 i potrwa do 31 lipca. 

Dead Alliance ma się pojawić 29 sierpnia tego roku, w cenie na poziomie 25 funtów. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne tutaj, jeśli chodzi o edycje pudełkowe. Na cyfrowe trzeba jeszcze poczekać. Poniżej znajdziecie zwiastun przygotowany na potrzeby tegorocznego E3 oraz kilka zrzutów ekranu.

Dead Alliance na zwiastunie z E3 2017

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Dead Alliance galeria Illfonic Maximum Games playstation 4 Psyop Games wideo