Daniel Stroński Daniel Stroński 20.06.2017 09:24
Call of Duty: Modern Warfare Remastered - samodzielna premiera w tym miesiącu
1661V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - samodzielna premiera w tym miesiącu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered było dotychczas dostępnie jedynie w zestawie z Call of Duty: Infinite Warfare, ale to ma się zmienić. Mamy kolejny przeciek na temat czerwcowej premiery i ceny samodzielnego wydania.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to odświeżona niezwykle popularnej "czwórki", stąd sam remaster sprzedał wiele sztuk kontrowersyjnego Call of Duty: Infinite WarfareSamodzielna premiera MW miała być dostępna prędzej czy później, chociaż Activision nie ujawniało wiele na temat jej premiery. Do Sieci trafiło parę plotek, że będzie to właśnie czerwiec, a najnowsze wycieki sugerują dwie daty i cenę.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - kolejne źródło potwierdza premierę w czerwcu

Serwis CharlieIntel otrzymał zdjęcie od jednego z czytelników, które przedstawia samodzielne wydanie gry w sieci sklepów Target i cenę na półce, która ma wynieść $39,99 (~160 zł). Według autora zdjęcia, premiera zaplanowana została na 27 czerwca (zdjęcia w galerii poniżej).

Wcześniejsze doniesienia i drugi wyciek, jaki otrzymał serwis, mówią z kolei o dacie 20 czerwca, czyli dniu dzisiejszym:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - zwiastun

Źródło: http://charlieintel.com/2017/06/19/modern-warfare-remastered-game-case-revealed-june-27-release-date/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Raven Software