Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 13.11.2011 12:57
Acti wynagradza problemy z CoD ELITE
645V

Acti wynagradza problemy z CoD ELITE

Call of Duty ELITE wciąż nie działa bezproblemowo. Masowe bombardowanie usługi przez użytkowników doprowadziło do poważnego nadwyrężenia możliwości przerobowych aplikacji. Acti ma jednak serce i postanowiło wynagrodzić niedogodności posiadaczom Hardened Edition i osobom, które zakupiły roczny abonament przed 13 listopada.

xxxxx

 

Jeżeli nabyliście podstawową wersję Call of Duty: Modern Warfare 3, to musicie obejść się smakiem, zacisnąć zęby i czekać na uruchomienie całkowitej funkcjonalności ELITE. Niby nie ma problemu, ale osoby, które wykupiły subsykrypcje po 13 listopada, zostają w pewnym sensie na lodzie - dni upływają, wiele elementów nie działa, a nikt nie pokwapi się, by wynagrodzić wszelkie niedogodności. Jeżeli jednak nabyliście edycję Hardened lub wykupicie abonament ELITE przed 13 dniem aktualnego miesiąca, to Acti ma plan, który pokryje wszelkie straty i pozwoli zapomnieć o problemach, z którymi boryka się obecnie ELITE.

 

Posiadacze Hardened Edition i abonenci ELITE poza cieszenia się 12-miesięcznym dostępem do usług premium oferowanych przez nową, społecznościową zabawkę Activision, dostaną dodatkowe 30 dni subskrypcji. Wszystkie konta premium zostaną dożywotnio podciągnięte do statusu "Founder" ("założyciel"), co do tej pory dawała wersja Hardened. Pozwoli to na branie udziału w ekskluzywnych wyzwaniach i da możliwość zgarnięcia specjalnych nagród rzeczowych i tych stricte odnoszących się do gry (kamuflaże, emblematy). Całkiem sensowny program, mający złagodzić gorzki start ELITE, ale najważniejsze jest, by usługa zaczęła jak najszybciej działać pełną parą. 

Tagi: Activision call of duty elite call of duty: modern warfare 3

Nie przegap