Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.06.2017 09:54
Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix - pierwsza część i 358/2 Days otrzymały nową zawartość!
403V

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix - pierwsza część i 358/2 Days otrzymały nową zawartość!

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix to zestaw 6 odsłon serii Kingdom Hearts. W PS Store pojawiła się darmowa aktualizacja, która wprowadza do pierwszej części tryb Theater. Dodatkowo, 358/2 Days otrzymało dodatkową scenkę.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix to udany zbiór 6 odsłon, z czego 4 są w pełni grywalne. Jest to drugi raz kiedy kolekcje lądują na konsoli Sony, ale tym razem w jednym pakiecie, ale z lepszą płynnością i rozdzielczością. W naszej recenzji pakiet otrzymał mocne 8/10 - jest to świetna kolekcja, ale ma swoje problemy.

Nasza recenzja Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix zawiera w sobie Kingdom Hearts - pierwszą odsłonę w serii, która w odróżnieniu od późniejszych, nie miała nigdy trybu Theater pozwalającego na swobodne oglądanie wszystkich scenek w odpowiednim menu, które odblokowuje się po ukończeniu gry. Na ten moment tryb odpowiednia zawartość pojawiła się w amerykańskim PlayStation Store, pod tym adresem.

W kolekcji pojawiło się też Kingdom Hearts 358/2 Days - czyli zbiór przerywników filmowych w jakości HD z gry, która wcześniej pojawiła się na Nintendo DS. Dotychczas jako posiadacze PlayStation mogliśmy zobaczyć jedynie moment sprzed rozpoczęcia walki i po zakończeniu jej. Twórcy przygotowali jednak napakowaną akcją scenkę, w której ów walka będzie pokazana. W menu z wszystkimi przerywnikami będzie pod pozycją "Day 357: Tears". Dodatkowa scenka póki co dostępna jest za darmo w amerykańskim PS Store, tutaj.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix na oficjalnym zwiastunie

 

Tagi: