Daniel Stroński Daniel Stroński 10.06.2017 21:46
A Way Out - nowa gra od twórców Brothers: A Tale of Two Sons
1181V

A Way Out - nowa gra od twórców Brothers: A Tale of Two Sons

Pamiętacie emocjonalne Brothers: A Tale of Two Sons? Wyobraźcie sobie, co mógłby zrobić twórca tej gry z większym budżetem. EA sypnęło gotówką i niedługo dostaniemy wyłącznie co-opowe A Way Out.

A Way Out to owoc programu EA Originals, które pomaga mniejszym studiom deweloperskim realizowanie ambitniejszych projektów. Szwedzkie studio Hazelight na czele z Josefem Faresem (Brothers: A Tale of Two Sons) przygotowało wyjątkową przygodę dla dwóch graczy, w którą zagramy wyłącznie w kooperacji.

Nasza recenzja Brothers: A Tale of Two Sons

A Way Out przedstawi historię więźnia Leo i Vincenta, który dopiero przybył do tego samego więzienia. Ekran będzie stale podzielony i dwóch graczy będzie kontrolowało parę bohaterów naraz - nawet jeśli jeden z nich będzie uczestniczył w scence przerywnikowej. Deweloper przewiduje zarówno lokalny, jak i sieciowy tryb wieloosobowy, jednak poleca korzystać z tego pierwszego. Do tego każde zadanie będzie miało wiele możliwości realizacji.

A Way Out - zwiastun gry

Gra do sprzedaży trafi w 2018 roku na PS4, Xboksie One i PC-tach. Więcej informacji o grze poznamy w nadchodzących miesiącach. Poniżej znajdziecie dodatkowo pokaz rozgrywki, który EA zaprezentowało na swojej konferencji.

A Way Out - pokaz rozgrywki z nowej gry EA

 

Tagi: 505 Games a way out Brothers: A Tale of Two Sons e3 2017 ea originals ea play 2017 Hazelight Starbreeze Studios