Daniel Stroński Daniel Stroński 10.06.2017 12:52
Przegląd gier niezależnych #14 - The Swords of Ditto, The Golf Club 2, The Escapists 2 i inne
567V

Przegląd gier niezależnych #14 - The Swords of Ditto, The Golf Club 2, The Escapists 2 i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji, łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Tour de France 2017

Zostały ostatnie dni do premiery konsolowego Tour de France, czyli długich kolarskich wyścigów, gdzie odpowiednio dobrany sprzęt, kontrola wytrzymałości i zmęczenia zawodnika oraz taktyczne manewrowanie pośród innych zawodników będzie drogą do sukcesu. Deweloper przygotował 22 prawdziwe drużyny, których SI da nam w kość, tym razem dostosowując się nawet do zmiennych pór dnia. Poza tym tryb lokalnej kooperacji i Versus oraz kreator własnej drużyny w trybie Pro Team.

Tytuł trafi na rynek w przyszłym tygodniu, 15 czerwca.

Tour de France 2017 - pokaz rozgrywki

 

The Golf Club 2

Symulator golfa stawiający na realizm, gdzie podczas uderzenia musimy myśleć o najmniejszych szczegółach. Twórcy stawiają na wieloosobowe gry przez Sieć oraz drużynach graczy, stąd też nowy zwiastun skupia się na Społecznościach, czyli swego rodzaju gildiach, gdzie grupy będą ze sobą rywalizować, grając o wirtualną gotówkę. Na zwiastunie przedstawiono także solowy tryb z pięciem się po szczeblach kariery.

Gra planowana jest jeszcze na ten miesiąc, 30 czerwca.

The Golf Club 2 - zwiastun

 

The Swords of Ditto

Inspirowane serią Legends of Zelda RPG akcji z elementami rougelike, gdzie weźmiemy udział w wielkiej przygodzie. Celem jest zabicie złego Mormo - i raczej na pewno nie dokonany tego jednym bohaterem. Po każdej śmierci bezpowrotnie tracimy swoją postać, ale od razu wcielamy się w nową. Walczyć z potworami i rozwiązywać proste zagadki otoczenia będziemy sami albo ze znajomym w kooperacji.

Premiera szykowana jest na początek przyszłego roku. Poniżej zwiastun, a w galerii znajdziecie kilka zrzutów.

The Swords of Ditto - zwiastun

 

The Escapists 2 w trybie wieloosobowym

Symulator uciekiniera powraca. Raz jeszcze będziemy mogli opracować plan ucieczki z kilku zakładów karnych, a zrobimy to przy pomocy bogatego systemu wytwarzania przedmiotów i utrzymując pozory grzecznego więźnia. Tym razem jednak będzie można dokonać tego ze znajomymi w kooperacji (chociaż nikt nie każe Wam współpracować). Niektóre drogi ucieczki będą dostępne jedynie dla kilku uciekających - do czterech osób naraz.

Premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

The Escapists 2 - rozgrywka wieloosobowa

 

Night Trap pokazuje rozgrywkę

Kontrowersyjna przygodówka z roznegliżowanymi paniami sprzed 25 lat wraca na rynek. Jeśli nie mieliście dotąd okazji poznać interaktywnej historii z żywymi aktorkami uciekającymi przed wampirem i jesteście ciekawi, jak mogłoby to wyglądać, twórcy udostępnili mały wycinek rozgrywki.

Na razie nie znamy daty premierowy poza krótkim "nadejdzie niebawem".

Night Trap - prezentacja rozgrywki

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Night Trap playstation 4 przegląd gier niezależnych The Escapists 2 The Golf Club 2 The Swords of Ditto Tour de France 2017 wideo