Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.05.2017 20:09
Dungeon Defenders II z datą premiery na PlayStation 4
369V

Dungeon Defenders II z datą premiery na PlayStation 4

Dungeon Defenders II opuszcza "wczesny dostęp" i jest gotowe do pełnoprawnego debiutu. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 już w przyszłym miesiącu.

Dungeon Defenders II otrzymało oficjalną datę premiery. Trendy Entertainment potwierdziło, że ich najnowszy projekt pojawi się na PlayStation 4 w dniu 20 czerwca.

 

Nowe wieści o Dungeon Defenders II. Świeże tryby, nagrody i nie tylko

Dungeon Defenders II to produkcja niezależnego studia, która reprezentuje gatunek tower defense urozmaicając go mocno o aspekty akcji i RPG. Tytuł bardzo stawia na kooperację między graczami i oferuje szerokie opcje taktyczne.

Dungeon Defenders II  - zwiastun ujawniający datę premiery


Gra miesza najlepsze elementy wspomnianych gatunków. Gracze mogą liczyć na dużo przedmiotów do zdobycia, możliwość rozwijania bohatera oraz budowania własnej fortyfikacji obronnej. Współpracując z innymi graczami naszym zadaniem jest przetrwać coraz mocniejsze fale napierających przeciwników. Tytuł zaoferuje rozgrywkę jednoosobową oraz tryby kooperacyjne dla 4 graczy przez sieć. Obecny będzie również wieloosobowy tryb lokalny rozgrywany na podzielonym ekranie.

Dungeon Defenders II działa w modelu free to play - grę pobierzecie za darmo, a poprzez wewnętrzne mikropłatności zakupicie nowych bohaterów, kostiumy i inne elementy kosmetyczne.

Źródło: YouTube (Dungeon Defenders)

Tagi: Dungeon Defenders II PlayStation 4 Trendy Entertainment