Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.05.2017 19:37
Crossout otrzymało zwiastun premierowy
526V

Crossout otrzymało zwiastun premierowy

Crossout to kolejne darmowe MMO twórców War Thunder. Tym razem twórcy zabiorą nas do postapokaliptycznych klimatów przywodzących na myśl filmową serię Mad Max. Gra otrzymała zwiastun premierowy z okazji debiutu.

Crossout zadebiutowało wczoraj na rynku. Twórcy udostępnili zwiastun premierowy swojej nowej gry MMO działającej w dystrybucji Free to Play. Pora wsiadać za kierownicę i wyruszyć na bezdroża zniszczonego świata!

Ujawniono grę MMO podobną do Mad Maksa

Crossout zabierze nas do roku 2047 - 20 lat po katastrofie, która zostawiła świat w ruinie. Na zgliszczach dawnego porządku powstały nowe frakcje. Teraz przyjdzie nam do nich dołączyć i wziąć udział w brutalnych walkach.

Crossout - zwiastun premierowy

Crossout to darmowe MMO osadzone w klimatach postapokalipsy. Gra skupi się na rozbudowie naszego pojazdu i toczeniu wymagających walk z innymi użytkownikami. Jeśli lubicie klimaty rodem z Mad Max lub jesteście fanami samochodowej rozwałki w stylu Twisted Metal, to nowa produkcja rosyjskiego Gaijin Network powinna Was zainteresować. Tytuł jest już dostępny na PlayStation 4 - pobierzecie go za darmo z PS Store.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: crossout Gaijin Network Ltd PlayStation 4 targem games wideo