Daniel Stroński Daniel Stroński 31.05.2017 19:39
LEGO Dimensions otrzymuje Atomówki, Młodych Tytanów i Sok z żuka
815V

LEGO Dimensions otrzymuje Atomówki, Młodych Tytanów i Sok z żuka

LEGO Dimensions kończy swój drugi rok wspierania gry dodatkowymi postaciami. Tym razem bohaterowie w formie przenoszonych do gry figurek pochodzą z kreskówek i filmu Sok z żuka.

LEGO Dimensions to odpowiedź na figurkową serię Skylanders, która zachęca graczy do dokupowania postaci w formie prawdziwych zabawek. Z ogromem licencji, na jakich siedzi duńska firma, dostaliśmy już całą masę postaci z takich popularnych marek jak Harry Potter, Ghostbusters czy Simpsonowie. We wrześniu mijają dwa lata od premiery gry i wtedy też do sprzedaży trafią ostatnie dodatki z Drugiego Roku wsparcia.

Klockowy świat Harrego Pottera na zwiastunie z LEGO Dimensions

Ostatnie dodatki Drugiego Roku przewidują następujące marki:

  • Sok z żuka (ang. Beetlejuice) - Fun Pack składający się z figurki głównego bohatera, Sandworma z planety Saturn oraz nowego miejsca w otwartym świecie gry i wieloosobowej areny walk;
  • Atomówki (ang. The Powerpuff Girls) - Team Pack z postaciami Bajki i Bójki oraz Fun Pack z Brawurką, gadżetami, miejscem w otwartym świecie i areną;
  • Młodzi Tytani Akcja! (ang. Teen Titans Go!) - Team Pack z Raven i Beast Boyer oraz Fun Pack ze Starfire, dostępem do nowego miejsca i areną, ale też do "specjalnego odcinka" przedstawiającego ich przybycie do świata Lego Dimensions.

Zdjęcia figurek i więcej informacji powinniśmy usłyszeć na targach E3 w przyszłym miesiącu.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-05-31-lego-dimensions-dates-final-year-two-franchises

Tagi: LEGO Dimensions Traveller's Tales Warner Bros. Interactive