Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.05.2017 19:07
Diablo 3. Intro gry z perspektywy Nekromanty
759V

Diablo 3. Intro gry z perspektywy Nekromanty

Diablo III: Ultimate Evil Edition otrzyma niewielki dodatek, który pozwoli ponownie wcielić się w klasę Nekromanty. Twórcy udostępnili intro obu płci nowych bohaterów.

Diablo III: Ultimate Evil Edition dalej będzie wspierane przez Blizzard. Tytuł pojawił się na konsolach w 2014 roku i od tego czasu ciągle otrzymuje nowości. Podczas obchodzenia 20 urodzin serii twórcy ogłosili, że do najnowszej odsłony wróci Nekromanta - klasa nieobecna od czasów Diablo 2.

Diablo 3 - wstępne informacje o nowej aktualizacji

Diablo III: Ultimate Evil Edition doczeka się kilku ciekawych nowości. Twórcy przygotowali dla graczy nowe wyzwania w szczelinach, kolejne podziemia i obszary do zwiedzania. Najciekawszym elementem jest jednak kolejna klasa postaci. Do gry powróci ulubieniec wielu użytkowników Diablo 2 - Nekromanta. Postać będzie korzystała z ożywionych sługów, klątw i niszczycielskich czarów. Dzisiaj możemy obejrzeć jak będzie wyglądał początek przygody z perspektywy tego bohatera.

Diablo III: Ultimate Evil Edition - intro Nekromanty (mężczyzna)

Twórcy przedstawili materiał z obu płci. Niżej zobaczycie jak wygląda intro kobiety.

Diablo III: Ultimate Evil Edition - intro Nekromanty (kobieta)

Dalej nie znamy daty premiery nowej aktualizacji i debiutu Nekromanty. Nowa klasa to wystarczający powód, abyście wrócili do Diablo 3, czy może czekacie na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji?

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Activision Blizzard Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ PlayStation 4 wideo