Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.05.2017 20:12
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Naughty Dog jest pod wielkim wrażeniem gry
1053V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Naughty Dog jest pod wielkim wrażeniem gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to odświeżony pakiet trzech pierwszych odsłon wyprodukowanych pierwotnie przez legendarną firmę Naughty Dog. Zastanawialiście się co oryginalni twórcy myślą o dziele Vicarious Visions?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy postara się przywrócić odległe wspomnienia w jakości godnej dzisiejszych standardów technologicznych. Kultowy bohater i ulubione gry posiadaczy pierwszego PlayStation wrócą już niedługo, by na nowo bawić kolejne pokolenia użytkowników konsol Sony.

Remake Crash Team Racing? Jest na to szansa

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy stanowi kolejny punkt wyjścia dla serii, która liczy osiemnaście gier i rozeszła się w ponad 50 milionach egzemplarzy. Największym uznanie wśród społeczności cieszą się jednak trzy pierwsze odsłony wyprodukowane pierwotnie przez uzdolnioną ekipę z Naughty Dog. Teraz po wielu latach studio Vicarious Visions zajęło się odrestaurowaniem dzieła twórców serii Uncharted i The Last of Us. Jeśli zastanawialiście się co czują ludzie pracujący w Naughty Dog na temat przygotowywanej kolekcji, to właśnie otrzymaliśmy odpowiedź.

W rozmowie z Metro GameCentral producentka gry Kara Massie z Vicarious Visions zdradziła:

Osobiście nasza ekipa nie kontaktowała się z nimi (Naughty Dog) w żaden sposób. Ale poprzez Sony wiemy, że członkowie Naughty Dog widzieli i grali w kilka etapów z odświeżonych gier. Dostaliśmy od nich opinie na temat naszej pracy. Były one przytłaczająco pozytywne. Naughty Dog było pod bardzo, bardzo wielkim wrażeniem i całkiem poruszone tym, jak wiernie odnawiamy ich oryginalne gry.

Skoro Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostało aprobatę ojców oryginalnej trylogii to chyba nie musimy się obawiać o jakość produktu końcowego. Co zdają się potwierdzać kolejne nagrania ukazujące znane etapy w nowej formie. Składanka odświeżonego pakietu zadebiutuje na rynku już 30 czerwca. Łowcy platyn mogą dodatkowo liczyć na trzy oddzielne zestawy trofeów do zdobycia. Dla wielu fanów PlayStation szykuje się istna kolekcja marzeń, o której śnili przez wiele długich lat. Miejmy nadzieję, że twórcy pójdą za ciosem i ewentualny sukces gry sprawi, że w przyszłości otrzymamy remaster Crash Team Racing oraz całkowicie nową odsłonę z Crashem w roli głównej.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - rozgrywka z dema

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/naughty-dog-impressed-crash-bandicoot-n-sane-trilogy/

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions wideo