Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.05.2017 18:02
Team17 przywiezie na E3 najbardziej różnorodny zestaw gier w historii studia
485V

Team17 przywiezie na E3 najbardziej różnorodny zestaw gier w historii studia

Team17 to nie tylko autorzy cenionej serii Worms, ale i wydawca, który bardzo wspiera mniejsze studia. Firma przywiezie na E3 wiele różnorodnych produkcji.

Team17 aktywnie wspiera i wydaje produkcje mniejszych twórców. W ostatnim czasie firma wydała chociażby udane Yooka-Laylee. Wiemy już z czym wydawca przyjedzie na tegoroczną edycję targów E3.

Vampyr, Call of Cthulhu i Werewolf: The Apocalypse - te gry zobaczymy na E3

Team17 będzie obecne na targach E3 i zapowiada najbardziej różnorodny zestaw gier w historii firmy. Fani mogą liczyć na wiele projektów, które zostaną wydane pod logiem autorów legendarnych Wormsów.

  • Aven Colony - strategia w klimatach sci-fi skupiająca na tworzeniu miast i kolonizacji obcej planety pełnej niebezpiecznych warunków pogodowych i agresywnych zwierząt.
  • The Escapists 2 - kontynuacja swoistego symulatora więźnia, gdzie musimy uciekać z zamkniętych placówek. Twórcy wprowadzą, między innymi, tryb wieloosobowy i rozbudują trzon rozgrywki.
  • Genesis Alpha One - gra science-fiction, gdzie wyruszymy w kosmos badająca mroczne zakątki losowo generowanego środowiska. Naszym celem będzie znalezienie nowego domu dla ludzkości i przewiezienie tam ostatnich fragmentów DNA naszego gatunku.
  • Yoku's Island Express - nietuzinkowa i ciekawa wariacja na temat pinballa. Pozycja stanowi połączenie dwuwymiarowej gry platformowej i klasycznych flipperów. Całość dzieje się w ręcznie rysowanym środowisku. Premiera odbędzie się w 2018 roku.

Team17 przedstawi szerzej swoje gry w dniach 13-15 czerwca.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: aven colony Genesis Alpha One Team17 The Escapists 2 yoku