Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.05.2017 17:41
Last Day of June - artystyczna gra spróbuje wycisnąć z Was łzy
1057V

Last Day of June - artystyczna gra spróbuje wycisnąć z Was łzy

Last Day of June to nowy projekt studia Ovosonico Games. Twórcy przygotowują fabularną grę skupiającą na ukazaniu piękna życia i miłości oraz ból towarzyszący ich utracie. Nowy trailer pozwala rzucić okiem na tę artystyczną grę.

Last Day of June to nowa gra ludzi, którzy stworzyli Murasaki Baby - groteskową grę o dziewczynce z balonikiem, która była jednocześnie urocza jak i makabrycznie niepokojąca. Nowy projekt celuje w inny klimat, ale nadal będzie wyjątkowo artystyczną grą, wyróżniającą się na tle konkurencji ciekawą stylistyką oraz tematem przewodnim.

Last Day of June skupi się na opowiedzeniu wzruszającej i emocjonalnej opowieści poruszającej tematykę miłości, przemijania i piękna życia. Tytuł tworzony jest przez reżysera, który pracował nad Shadow of the Damned oraz Murasaki Baby. Muzykę skomponuje utalentowany muzyk Steven Wilson, a za animację odpowiedzialna będzie Jess Cope znana z filmu animowanego Frankenweenie w reżyserii Tima Burtona. 

Last Day of June - pierwszy zwiastun

Produkcja zostanie wydana przez 505 Games i sprawi, że będziecie musieli odpowiedzieć sobie na pytanie - co jesteście w stanie uczynić, aby uratować ukochaną osobę? Gra inspirowana jest piosenką Stevena Wilsona o tytule "Drive Home". Wcielimy się w Karla i będziemy śledzić jego relację z ukochaną June. Gracz będzie musiał wykonywać różne zagadki oraz podejmować ciężkie wybory kształtujące przeznaczenie świata oraz jego wybranki serca.

Last Day of June pojawi się w tym roku na PlayStation 4 za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

Tagi: 505 Games Last Day of June obrazki ovosonico PlayStation 4 wideo