Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.05.2017 13:35
LEGO Worlds otrzymało tryb Sandbox. Oto co musimy o nim wiedzieć
558V

LEGO Worlds otrzymało tryb Sandbox. Oto co musimy o nim wiedzieć

LEGO Worlds otrzymało aktualizację, która przede wszystkim wzbogaca grę o tryb Sandbox. Nie zabrakło jednak poprawek, które uprzyjemnią rozgrywkę. W Sieci pojawiło się wideo, które zapoznaje z nowym trybem.

LEGO Worlds według naszej recenzji zawodzi, głównie przez nieprzemyślaną rozgrywkę, która po jakimś czasie potrafi znużyć i zirytować swoimi ograniczeniami. Gra dostała jednak nowy tryb, który być może pozwoli na lepszą zabawę niż dotychczas.

Nasza recenzja LEGO Worlds

Na co pozwala Sandbox Mode w LEGO Worlds? W teorii na wszystko. Dostajemy do dyspozycji wszystkie klocki już na starcie i jedyne co nas ma ograniczać to wyobraźnia. Zabawę zaczynamy od zaprojektowania własnego świata, na którym będziemy się później bawić. Twórcy zalecają ukończyć najpierw tryb Adventure, aby zapoznać się z mechaniką, bo Sandbox samouczka nie ma. Warto tutaj zaznaczyć, że podczas zabawy w Sandbox nie wpadają żadne pucharki. Wkrótce w grze znajdą się nowe elementy - z Nexo Knight i City Emergency, a za jakiś czas kolejne. Poprawiono też font w interfejsie, aby był bardziej czytelny.

LEGO Worlds na wideo prezentującym Sandbox Mode

 

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/2017/05/25/lego-worlds-update-adds-sandbox-mode/

Tagi: lego worlds PlayStation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo