Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.05.2017 11:32
Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnym materiale!
292V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnym materiale!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age pokazało się dzisiaj na nowym materiale. Całość trwa pół godziny i prezentuje wiele aspektów odświeżonej wersji gry.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age trafi do nas 11 lipca 2017 roku. Jest to nie tylko odświeżona wersja gry, którą dostaliśmy na PlayStation 2 w 2006 roku, ale odnowiona wersja International Zodiac Job System, które dotychczas dostępne było tylko w Japonii. Czym różniło się ono od europejskiego wydania? Głównie systemem rozwoju postaci, który tym razem nie dawał pełnej swobody w dobieraniu klas. Oprócz tego oferował tryb Trials, w którym na przestrzeni 100 poziomów pokonywało się kolejnych przeciwników.

Nowy zwiastun Final Fantasy XII: The Zodiac Age prezentuje system Gambit

Final Fantasy XII: The Zodiac Age oprócz tego co było w japońskim wydaniu, odda nam do dyspozycji nowe aranżacje ścieżki dźwiękowej oraz usprawnienia rozgrywki - jak choćby możliwość dobrania drugiej klasy, opcja automatycznego zapisywania oraz przyśpieszania czasu. Dostępne będą też japońskie głosy i oryginalne kompozycje, jeśli nowe aranżacje nie przypadną Wam do gustu. Na poniższym wideo zaprezentowano poszczególne lokacje i elementy mechaniki.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnym wideo z rozgrywką

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/gamespotgameplay/

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age PlayStation 4 Square Enix wideo