Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 20:02
Raiden V: Director’s Cut oficjalnie trafi na PS4
497V

Raiden V: Director’s Cut oficjalnie trafi na PS4

Raiden V: Director’s Cut to przeniesiony z konsoli Xbox One tytuł reprezentujący gatunek shoot 'em up. Pozycja wyląduję jeszcze w tym roku na PlayStation 4. Przygotujcie się na ekran zawalony dziesiątkami pocisków i klasyczną rozgrywkę sprawdzającą Wasz czas reakcji.

Raiden V: Director’s Cut tworzone jest przez studio Moss. Twórcy dostarczą na trudną grę z gatunku shoot 'em up, gdzie kluczowe do osiągnięcia sukcesu będzie posiadanie kociego refleksu. Jeśli graliście kiedykolwiek w shootery arcade to wiecie czego się mniej więcej spodziewać.

Więcej o Raiden V: Director's Cut przeczytasz w naszej bazie gier

Setki pocisków na ekranie, mnóstwo ataków specjalnych i różnorodnych broni oraz liczni przeciwnicy i wielcy bossowie. Raiden V: Director's Cut zaoferuje wszystkie najlepsze elementy klasycznych gier shoot 'em up. Teraz w jakości HD i z rozgrywką kooperacyjną dla dwóch graczy przy jednej konsoli.

Raiden V: Director’s Cut - zwiastun

Raiden V: Director's Cut zostało pierwotnie wypuszczone na rynek w 2016 roku na konsoli Xbox One. Teraz trafi na PlayStation 4. Gra pojawi się na rynku nie tylko cyfrowo, ale i w pudełku. Decydując się na zakup fizycznej wersji otrzymacie dodatkowo płytę ze ścieżką dźwiękową. Wydawca nie podał dokładnej daty premiery, ale sieć sklepów Amazon twierdzi, że produkcja zadebiutuje na rynku 22 sierpnia

Źródło: YouTube (UFO Interactive)

Tagi: moss PlayStation 4 Raiden V: Director's Cut UFO Interactive wideo