Daniel Stroński Daniel Stroński 26.05.2017 18:33
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Do Sieci trafiła figurka Crasha
853V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Do Sieci trafiła figurka Crasha

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy może być jedną z najczęściej zamawianych przedpremierowo gier, w końcu Crash to ikona platformówek. A skusicie się na figurkę? Do Sieci trafił miniaturowa postać bohatera.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy odświeży oryginalną trylogię z pierwszego PlayStation sprzed dwóch dekad i to dobra okazja, by przypomnieć sobie, jakie robiło się kiedyś platformówki. Potrzebujecie czegoś więcej? Coś, co z półki czy biurka mogłoby wywoływać w Was nostalgię? Niebawem pojawią się do kupienia figurki!

Trylogia Crasha - na potrzebę remasterów odtworzono klasyczne okładki!

Firma First 4 Figures tworzy wysokiej jakości licencjonowane figurki i obecne można tam zamówić przedpremierowo postacie z Tekkena 6, a już niebawem pojawi się również Crash Bandicoot. Oficjalne ujawnienie figurek przed nami, ale jeden z pracowników F4F, Alex Davis, wrzucił zdjęcie na Facebooka:

Nie znamy wymiarów ani ceny takiej figurki, ale jest to mniejszy egzemplarz z nadchodzącej oferty i bazuje na zremasterowanej wersji Crasha. Pojawią się także znacznie większe (i droższe) bazujące na oryginalnym wyglądzie jamraja sprzed 20 lat.

Przypominamy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy będzie dostępne od przyszłego miesiąca, 30 czerwca, i odda nam trzy odświeżone części serii:

  • Crash Bandicoot (1996),
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997),
  • Crash Bandicoot: Warped (1998).

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=238085490&postcount=127

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions