Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 17:07
The Walking Dead: A New Frontier - zwiastun przygotowuje na finał historii
491V

The Walking Dead: A New Frontier - zwiastun przygotowuje na finał historii

The Walking Dead: A New Frontier otrzyma niedługo piąty odcinek. Będzie to zamknięcie dotychczasowej historii, a studio obiecuje wyjątkowe przeżycie, gdzie nasze wybory z poprzednich rozdziałów wpłyną na przebieg fabuły.

The Walking Dead: A New Frontier zostanie zakończone za sprawą piątego odcinka, który stanowi finałowe rozstrzygnięcie obecnego sezonu gry. Ostatni rozdział historii zadebiutuje 30 maja. Twórcy z Telltale Games zapowiadają, że tym razem nasze wybory będą miały niespotykane dotąd znaczenie i faktycznie odczujemy wagę naszych wcześniejszych decyzji.

The Walking Dead: A New Frontier z datą premiery 5. odcinka

Piąty odcinek The Walking Dead: A New Frontier pojawi się w PS Store już w przyszłym tygodniu. Studio opublikowało nowy zwiastun, który ma nas przygotować na zwieńczenie tej opowieści. Jeśli nie znacznie poprzednich odcinków to ostrzegam przed ewentualnymi spoilerami, które mogą zepsuć poznawanie gry.

The Walking Dead: A New Frontier - zwiastun finałowego odcinka

The Walking Dead: A New Frontier

W ten sposób trzeci sezon The Walking Dead od Telltale Games zostanie zamknięty i będziemy zmuszeni odpocząć na jakiś czas od żywych trupów i Clementine.

Źródło: YouTube (Telltale Games)

Tagi: PlayStation 4 Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier wideo