Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 20:59
Elex otrzyma edycję kolekcjonerską
622V

Elex otrzyma edycję kolekcjonerską

Elex to nowa gra twórców kultowej serii Gothic i Risen. Studio szykuje duchowego następcę swoich gier RPG. Jeśli jesteście fanami twórczości Piranha Bytes to ich najnowszy projekt będziecie mogli kupić w bogatej wersji kolekcjonerskiej.

Elex to gra RPG osadzona w otwartym świecie. Całość utrzymana jest w fantastycznych klimatach science fiction i pod wieloma względami przypominać ma poprzednie gry studia Piranha Bytes. Między innymi chodzi o system frakcji, gdzie zdecydowanie się na przynależność do jednej z grup ukształtuje rozwój naszego bohatera oraz przebieg historii.

Elex z nową rozgrywką! Poznajcie krainę Ignadon

Elex będzie posiadało także pełną polską wersję językową, gdzie usłyszymy wiele sławnych głosów, jak chociażby Jarosława Boberka czy Adama Baumana. Pod tym względem gra również ma przypominać grę Gothic i zaoferować klimatyczną lokalizację.

Teraz przyszła kolej na ujawnienie edycji kolekcjonerskiej. Niemiecki Amazon zamieścił w swojej ofercie następujący pakiet.

Elex w edycji kolekcjonerskiej zostało wycenione na €119. W jej skład wejdą dane elementy:

  • Specjalne pudełko kolekcjonerskie
  • Gra
  • Figurka Alb Maga mierząca 25 cm
  • Amulet o wielkości 5 cm
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa na płycie CD
  • Artbook
  • Mapa świata

Będzie to z pewnością nie lada gratka dla wszelkich kolekcjonerów i fanów Piranha Bytes. Poniżej możecie rzucić okiem na prolog przygody i posłuchać przy okazji polskiego dubbingu.

Elex - prolog przedstawiający polski dubbing

 

Źródło: https://www.amazon.de/THQ-Nordic-GmbH-Elex-Collectors/dp/B071FFQVJG?th=1

Tagi: Elex Piranha Bytes PlayStation 4 THQ Nordic wideo