Tomek Alicki Tomek Alicki 25.05.2017 14:22
John Wick 3. Trwają prace nad scenariuszem
343V

John Wick 3. Trwają prace nad scenariuszem

Druga część jasno dała do zrozumienia, że najlepsze jeszcze przed nami. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, scenariusz do Johna Wicka 3 właśnie się pisze. 

Najświeższe informacje wzięły się z wywiadu Collider z Chadem Stahelskim, reżyserem poprzedniej części. Chad zdradza kilka szczegółów odnośnie scenariusza i swojego wkładu w nadchodzący film. 

John Wick 2. Nasza recenzja

Właśnie jesteśmy w trakcie pisania scenariusza. Termin ukończenia zależy głównie od tego, jak szybko damy radę się z nim pozbierać. Podejrzewam, że jeżeli nie uda się go skończyć pod koniec tego roku, zrobimy to na początku przyszłego. 

Nie wiemy jeszcze dokładnie, kto wyreżyseruje trzecią część. Stahelski powiedział swojemu rozmówcy, że jest mocno zaangażowany, ale nie potwierdził dokładnej roli w filmie. 

Aktualnie pomagam w przygotowaniach. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się z czasem. Oczywiście chciałbym wyreżyserować kolejny film. Jeżeli oglądaliście poprzednie części, fabula może pójść tylko w jednym kierunku. 

Informacje odnośnie daty premiery są nam jeszcze nieznane. Będziemy musieli poczekać na konkrety, kiedy twórcom uda się zamknąć temat scenariusza. 

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/852219-john-wick-3#/slide/1

Tagi: Chad Stahelski- john wick 3