Daniel Stroński Daniel Stroński 25.05.2017 11:38
LEGO Marvel Super Heroes 2. Spider-Gwen i Spider-Man 2099 na nowym zwiastunie
591V

LEGO Marvel Super Heroes 2. Spider-Gwen i Spider-Man 2099 na nowym zwiastunie

LEGO Marvel Super Heroes 2 po krótkiej zajawce dzieli się z graczami pełnym zwiastunem. Szczególnie ucieszą się fani pajęczej rodziny - co powiecie na postacie Spider-Gwen czy Spider-Man Noir?

LEGO Marvel Super Heroes 2 pokazało się tydzień temu na kilkunastosekundowej zajawce, a teraz oddało nam pełny zwiastun. Raz jeszcze bohaterowie i złoczyńcy Marvela pojawią się w klockowej formie, lecz tym razem nacisk położono na najnowsze filmy i mniej popularne poza komiksami postacie. 

MMO Marvel Heroes Omega już dostępne, darmowy Daredevil do pobrania

Zwiastun pokazuje między innymi Rocketa z Grootem i Thora z Hulkiem w zbrojach, którzy pochodzą z niedawnego Guardians of the Galaxy vol. 2 oraz nadchodzącego Thor: Ragnarok. Co ciekawe, w ostatniej scenie zwiastuna, gdy wszyscy bohaterowie ustawiają się do wspólnego ujęcia, widzimy sporo postaci popularnych w obecnie wydawanych komiksach, lecz nieznanych niedzielnym fanom kinowego Marvela - Ms. Marvel (Kamala Khan), Spider-Mana 2099 z przyszłości, Spider-Gwen w białym kapturze czy spuszczającego się po sieci mrocznego Spider-Mana Noir.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - zwiastun

 

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive