Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.05.2017 20:25
Danger Zone. 14 minut z duchowym spadkobiercą Burnout
761V

Danger Zone. 14 minut z duchowym spadkobiercą Burnout

Danger Zone to projekt tworzony przez byłych pracowników Criterion Games, którzy przed laty dostarczyli graczom niezwykle cenioną serię Burnout. Twórcy wracają do dawnych pomysłów i robią z jednego trybu pełnoprawną grę.

Danger Zone nie będzie niestety grą wyścigową. Twórcy z Three Fields Entertainment finansują swój projekt z własnych kieszeni i nie stać ich na stworzenie dużej gry wyścigowej. Postanowiono więc zapożyczyć tryb "Crash" z serii Burnout, rozbudować go i przerobić w coś większego. Jeśli pomysł się przyjmie, to niewykluczone, że w przyszłości dostaniemy coś większego.

Danger Zone od twórców Burnout na pierwszym zwiastunie i z datą premiery!

Danger Zone skupi się na ulicznej rozwałce. Naszym zadaniem będzie tak poprowadzić samochód, żeby stworzyć nim jak najbardziej spektakularny karambol. Tytuł zaoferuje różne wyzwania oraz będzie zliczał nasze punkty, które następnie zostaną przesłane do światowego rankingu, gdzie będziemy mogli rywalizować z osobami z całego świata.

Danger Zone - 14 minut rozgrywki z gry

Danger Zone pojawi się na rynku 30 maja 2017 roku i będzie dostępne na PlayStation 4. Tytuł wyląduję w PS Store i został wyceniony na odpowiednio niższą cenę 42 zł.

Źródło: YouTube (Game Informer)

Tagi: danger zone PlayStation 4 Three Fields Entertainment wideo