Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.05.2017 17:13
Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Dwa nowe zwiastuny z okazji publicznej bety
821V

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Dwa nowe zwiastuny z okazji publicznej bety

Beta Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana właśnie wystartowała. Otrzymaliśmy z tej okazji dwa zupełnie nowe zwiastuny zachęcające wszystkich do wzięcia udziału w zabawie i wypróbowania gry przed jej premierą.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzymało dzisiaj publiczne beta testy. Każdy zainteresowany może pobrać grę i powrócić do świata Wiedźmina. Tym razem w formie wciągającej karcianki.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana z publiczną betą. Zagramy jeszcze w tym miesiącu!

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzymało dwa nowe zwiastuny z okazji testów. Pierwsze wideo utrzymane jest w CGI i ma za zadanie wprowadzić nas w klimat świata. Nie uświadczymy na nim fragmentów z rozgrywki, ale możemy obejrzeć efektowną potyczkę Geralta i Ciri.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - oficjalny zwiastun

Drugi materiał skupia się na rozgrywce i systemie gry. Objaśnia nam zasady oraz rolę poszczególnych jednostek i kart. Podczas zabawy nie tylko walczymy, ale i stosujemy specjalne efekty w postaci kart wpływających na pogodę. To z kolei wzmacnia lub osłabia wystawione jednostki. Twórcy przygotowali też animowane wersje kart, sprawiając, że cała zabawa jest milsza dla oka.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - zwiastun przedstawiający rozgrywkę

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana skupi się na budowaniu i rozwijaniu własnej talii oraz wymagającej rywalizacji z innymi graczami. Gra zaoferuje także dostęp do kampanii fabularnych. Pozycja będzie działała w oparciu o model dystrybucji Free-to-Play, a za prawdziwe pieniądze będziemy mogli kupować dodatki. Beta już wystartowała i można już ją pobrać z PS Store.

Źródło: YouTube (gwent)

Tagi: CD Projekt RED Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana PlayStation 4 wideo