Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.05.2017 09:25
Bloodstained: Ritual of the Night ma jeszcze długą drogę do premiery. Gra może pojawić się na E3
291V

Bloodstained: Ritual of the Night ma jeszcze długą drogę do premiery. Gra może pojawić się na E3

Bloodstained: Ritual of the Night to duchowy spadkobierca serii Castlevania. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra jest na dość wczesnym etapie produkcji, ale może pojawić się na tegorocznym E3.

Bloodstained: Ritual of the Night to duchowy spadkobierca Castlevania: Symphony of the Night, które w 1997 roku pojawiło się na PlayStation One. Za grę odpowiada Koji Igarashi, który swego czasu pracował w Konami jako programista. W swojej karierze często uczestniczył przy powstawaniu kolejnych gier z serii, aż w końcu stał się producentem wykonawczym jednych z najnowszych odsłon serii.

Bloodstained: Ritual of the Night w naszej bazie gier

Bloodstained: Ritual of the Night miało pojawić się w marcu 2017 roku, ale zdecydowano się przesunąć premierę w celu polepszenia jakości gry. Dzisiaj dowiadujemy się z najnowszego wywiadu udzielonego dla Famitsu, że gra jest gotowa w 20-30% procentach. Twórcy planują zaprezentować swoją grę na różnych wydarzeniach i być może ta pojawi się na tegorocznym E3. Gra ma pojawić się w przyszłym roku, ale na więcej informacji trzeba poczekać. Poniżej znajdziecie fragment rozgrywki, zaprezentowany na wideo przedstawiającym postępy deweloperów.

Bloodstained: Ritual of the Night na aktualizacji postępów

 

Źródło: http://gonintendo.com/stories/280794-igarashi-gives-dev-update-on-bloodstained-ritual-of-the-night-d

Tagi: Bloodstained: Ritual of the Night Inti Inti Creates PlayStation 4 playstation vita