Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 17:31
Take-Two wspomina o wyczekiwanej kontynuacji jednej ze swoich największych marek
649V

Take-Two wspomina o wyczekiwanej kontynuacji jednej ze swoich największych marek

Borderlands 3? Bardzo możliwe. Wielki wydawca przygotowuje się do zapowiedzi ważnej gry i potwierdził, że zadebiutuje ona do końca fiskalnego roku 2019.

Take-Two nie tylko podzieliło się znakomitymi wynikami osiągniętymi przez Grand Theft Auto V. Wydawca ma już plany na przyszłość i liczy na ogromne zyski w nadchodzących latach.

Grand Theft Auto V sprzedało się w ponad 80 milionach sztuk

Firma jest zadowolona z wyników osiągniętych przez swoje gry. Mafia 3 rozeszła się w ilości ponad 5 milionów egzemplarzy. Najnowsza odsłona sportowej serii NBA 2K17 dobiła do prawie 8 milionów sprzedanych sztuk. Kolejny rok fiskalny ma być jeszcze lepszy. Firma celuje wysoko i liczy na ogromne zainteresowanie Red Dead Redemption 2. Pada też tutaj zdanie o premierze bardzo wyczekiwanej kontynuacji jednej z największych marek należących do wydawcy 2K. Pozycja ma zadebiutować na rynku pomiędzy 1 kwietnia 2018 roku a 31 marca 2019.

Nowy Bioshock? Przedstawiciele wydawcy niejednokrotnie wypowiadali się o znaczeniu tej serii dla całej firmy. Bardziej prawdopodobne wydaje się być jednak Borderlands 3, o którego powstawaniu wiemy od dłuższego czasu. Trudno jednak zgadywać co Take-Two dokładnie szykuje dla graczy.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/take-two-teases-highly-anticipated-new-title-one-2ks-biggest-franchises-fiscal-2019

Tagi: PlayStation 4 take-two