Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.05.2017 16:01
Elex z nową rozgrywką! Poznajcie krainę Ignadon
813V

Elex z nową rozgrywką! Poznajcie krainę Ignadon

Elex to duchowy spadkobierca serii Gothic czy Risen, ale w odróżnieniu od tamtych produkcji nowa będzie toczyć się w świecie przesiąkniętym zarówno magią jak nowoczesną technologią. Dzisiaj możemy sprawdzić jak prezentuje się rozgrywka oraz jedna z krain.

Elex to nazwa pierwiastka, który znalazł się w świecie gry za sprawą meteorytu, który uderzył w planetę Megalan, na której rozgrywa się akcja gry. Pierwiastek pozwala na rozwój i zdobycie nowych umiejętności, więc poszczególne frakcje w świecie gry toczą walkę o władzę nad nim.

W pełni zlokalizowany prolog ELEX

Elex podobnie jak poprzednie gry Piranha Bytes pozwoli nam wybrać do której frakcji się przyłączymy. Wpłynie to zarówno na przebieg fabuły jak i rozwoju postaci. Do dyspozycji mamy dostać nie tylko broń białą, ale również palną - z jej pomocą zmierzymy się z wieloma przeciwnikami - mogą to być bandyci, członkowie przeciwnych ugrupować czy zmutowane stworzenia. Jak to wygląda w praktyce? Tego dowiecie się z poniższego wideo. Premiera przewidziana jest na czwarty kwartał tego roku, ale dokładniejszej daty premiery jeszcze nie podano.

Elex na prezentacji krainy Ignadon

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrd2_2Adr_EhoG86pH17eOQ/

Tagi: Elex Piranha Bytes PlayStation 4 THQ Nordic wideo