Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.05.2017 10:01
Final Fantasy XIV Stormblood - zwiastun przedstawia nowe ruchy dla klas
746V

Final Fantasy XIV Stormblood - zwiastun przedstawia nowe ruchy dla klas

Final Fantasy XIV Stormblood pojawi się za niecały miesiąc. Square Enix co jakiś czas publikuje nowe materiały z nadchodzącego rozszerzenia. Ostatnio mieliśmy utwór przewodni, a teraz czas na prezentację nowych akcji dla klas postaci.

Final Fantasy XIV Stormblood to rozszerzenie dla Final Fantasy XIV Online, które wprowadzi do świata gry nowe klasy postaci, ataki, uzbrojenie i lokacje. Dodatek otrzymamy 20 czerwca 2017 roku. Według niedawno udostępnionych informacji będzie miał wsparcie PlayStation 4 Pro, które zaoferuje dynamiczne tryby graficzne - pozwolą one nam wybrać pomiędzy wyższą jakością i płynnością.

Utwór przewodni Final Fantasy XIV Stormblood zaprezentowany na zwiastunie

Final Fantasy XIV Stormblood zaprezentowało nowe akcje dla klas postaci. Możemy przyjrzeć się między innymi Czerwonemu Magowi, który w swoich akcjach łączy czarną i białą magię z atakami rapierem. Jest też Dark Knight, który posługuje się dwuręcznym mieczem i magią mroku. Następnie zaprezentowano Barda, który posługuje się pieśniami. Oprócz wymienionych jest jeszcze Machinist i wiele innych, których możecie sprawdzić na poniższym materiale. Poniżej, w galerii znajdziecie paczkę nowych zrzutów ekranu.

Final Fantasy XIV Stormblood z prezentacją nowych klas postaci

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/FINALFANTASYXIV/

Tagi: Final Fantasy XIV: Stormblood PlayStation 4 Square Enix wideo