Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.05.2017 17:57
Guilty Gear Xrd Rev 2. Nowy zwiastun przedstawia powracającą bohaterkę
351V

Guilty Gear Xrd Rev 2. Nowy zwiastun przedstawia powracającą bohaterkę

Guilty Gear Xrd Rev 2 to kolejna bijatyka, która zadebiutuje niedługo na rynku. Wydawca opublikował nowy zwiastun poświęcony w całości jednej z powracających postaci.

Guilty Gear Xrd Rev 2 znalazło się pomiędzy młotem a kowadłem. Twórcy zdecydowali się wydać swoje dzieło między premierą Injustice 2 i Tekken 7. Mimo wszystko warto poświęcić temu tytułowi uwagę, bo mamy do czynienia z jedną z najlepszych bijatyk 2D ostatnich lat, co potwierdzają bardzo wysokie oceny.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 z datą premiery w Europie

Guilty Gear Xrd Rev 2 wprowadzi do gry następne nowości. Tytuł otrzyma kolejne wątki i epizody fabularne. Producenci zmienili także balans i wprowadzili do niego istotne modyfikacje. Gracze dostaną też nowe areny oraz postacie. Najnowszy zwiastun przybliża nam Baiken - jest to zawodniczka, której system walki skupia się mocno na wykonywaniu kontr i przechwytywaniu ataków przeciwnika.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 - zwiastun przedstawiający Baiken

Guilty Gear Xrd: Rev 2 pojawi się w Europie już 26 maja. Tytuł zostanie wydany na PS3 i PS4. Produkcja będzie do kupienia w formie rozszerzenia do Guilty Gear Xrd: Revelator i jako samodzielna produkcja dostępna również w pudełku.

Źródło: YouTube (PQubeGames)

Tagi: Arc System Works dlc Guilty Gear Xrd Rev 2 playstation 4 PQube wideo