Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.05.2017 12:37
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - spora galeria z gry
2101V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - spora galeria z gry

Final Fantasy XII: The Zodiac Age zbliża się wielkimi krokami, toteż dostajemy coraz to kolejne materiały. Były zwiastuny, próbki rozgrywki, a nawet ścieżki dźwiękowej. Tym razem dostajemy obszerną galerię, na której zaprezentowano wiele aspektów remastera.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age da nam do dyspozycji odświeżoną wersję gry dostępnej tylko w Japonii. Mowa o International Zodiac Job System, które wprowadziło zmiany w mechanice odpowiedzialnej za dobieranie klas postaciom. Poza tym pojawił się też tryb, w którym przez 100 poziomów pokonuje się kolejnych przeciwników. Poza tą zawartością, remaster doda coś jeszcze od siebie - przede wszystkim kolejne nowości w temacie doboru klas oraz nowe utwory dla ścieżki dźwiękowej, która w całości doczekała się nowych aranżacji.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnych materiałach przedstawiających tryb Trials

Final Fantasy XII: The Zodiac Age zaprezentowało się na nowych zrzutach ekranu w jakości 1080p. Przedstawiają one wiele aspektów gry. Począwszy od kadrów z eksploracji, idąc przez scenki fabularne, a na tablicy licencji i ustawianiu Gambitów kończąc. Wszystkich jest blisko 50, a znajdziecie je w galerii poniżej. Na deser łapcie prezentację utworu, który rozbrzmiewa podczas walk z bossami.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na zwiastunie prezentującym muzykę i rozgrywkę

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/inal-fantasy-xii-zodiac-age-gets-screenshots/

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age PlayStation 4 Square Enix