Daniel Stroński Daniel Stroński 22.05.2017 11:56
Kingdom Come: Deliverance. Brak wersji VR i lepsza oprawa dla posiadaczy PS4 Pro
642V

Kingdom Come: Deliverance. Brak wersji VR i lepsza oprawa dla posiadaczy PS4 Pro

Kingdom Come: Deliverance to gra wręcz stworzona pod PS VR, ale twórcy nie planują niczego takiego. Najnowszy wpis dewelopera mówi o wirtualnej rzeczywistości i wsparciu dla PlayStation 4 Pro.

Kingdom Come: Deliverance to próba oddania w ręce graczy pierwszoosobowej walki mieczem, gdzie czeskie studio Warhorse stawia na jak największy realizm. Ciężko wyobrazić sobie lepszy ku temu sprzęt niż PlayStation VR, ale deweloper nie do końca wierzy w takie rozwiązanie.

Więcej o Kingdom Come: Deliverance w naszej bazie gier

Michal Bartoň ze studia Warhorse powiedział, że wirtualna rzeczywistość w Kingdom Come: Deliverance to szybka droga do nudności. Trzymając kontroler ruchowy PS Move pewnie moglibyśmy osiągnąć niespotykaną dotąd immersję, lecz najwidoczniej studio nie potrafi jeszcze okiełznać tej technologii.

Obecnie twórcy przyglądają się dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro, lecz jeszcze nie zdecydowali, jak daleko sięgną zmiany w grafice względem wersji na standardowe modele PS4. Na pewno będzie wyższa rozdzielczość albo wyższa jakość tekstur, choć dodają, że trzeba utrzymać jakąś równość między oboma wersjami, wiec nie ma co liczyć na większe zmiany.

Kingdom Come: Deliverance - zwiastun

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/05/20/kingdom-come-deliverance-ps4-info/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 pro PlayStation VR warhorse wideo