Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.05.2017 09:39
Destiny 2 - nagrania przedstawiające nowy Strike
563V

Destiny 2 - nagrania przedstawiające nowy Strike

Destiny 2 będzie uaktualnieniem i ulepszeniem tego co znamy z pierwszej części. Mogliśmy przyjrzeć się pierwszej misji fabularnej oraz rzucić okiem na tryb Strike. Dzisiaj możemy sprawdzić jak przebiega cała taka misja na różnych materiałach wideo.

Destiny 2 pokazało się ostatnio na kilku materiałach. Mieliśmy do czynienia z prezentacją jednej misji z trybu Strike, w którym wraz z innymi graczami plądrujemy skarbiec pokonując wcześniej bossa. Było też wideo przedstawiające prolog oraz informacja o tym, dlaczego gra będzie działać tylko w 30 klatkach na sekundę.

Destiny 2 na materiale przedstawiającym pierwszą misję

Teraz możemy sprawdzić jak w całości przebiega jedna misja z trybu Strike w Destiny 2. Materiał został przygotowany przez 3 redaktorów PlayStation Underground, którzy przechodzą misję wspólnie. Opowiadają o tym na czym polegają zmiany dotyczące ekwipunku i broni - dla przykładu mniejszy pistolet mieści w sobie teraz więcej pocisków, dlatego jest bardziej przydatny w zwarciach w porównaniu do pierwszej części. Dokładniej możemy się też przyjrzeć temu jak skonstruowane są lokacje - pojawiają się choćby proste zagadki środowiskowe. Możemy też przyjrzeć się jak prezentują się umiejętności poszczególnych klas. Nie zabrakło oczywiście walki z adwersarzem, która ostatecznie zakończyła misję. Wideo przedstawiające misję trwającą nieco ponad 23 minuty znajduje się poniżej.

Destiny 2 na wideo przedstawiającym całą misję Strike: The Inverted Spire

Jeśli chodzi o udostępnione dotychczas informacje na temat Destiny 2, wiemy że struktura świata będzie bardziej otwarta niż dotychczas. W świecie gry spotkamy wiele pobocznych postaci, od których dostaniemy zadania poboczne. Dowiedzieliśmy się też, że dostępna będzie możliwość swobodnego wyszukiwania graczy dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać ze wszystkiego co gra będzie miała do zaoferowania. Pojawi się też coś w rodzaju gildii znanych z gier MMO - będziemy tworzyć własne społeczności i nimi zarządzać, dzięki czemu łatwiej będzie o towarzyszy do rozgrywek. Jeśli chcecie spojrzeć na tę misję z innej perspektywy, łapcie kolejny materiał - tym razem pozbawiony komentarza.

Destiny 2 i misja Strike: The Inverted Spire z klasą Gunslinger Hunter

Destiny 2 ma pojawić się 8 września 2017 roku.

Źródło: https://www.youtube.com/user/PlayStation/

Tagi: Activision bungie Destiny 2 playstation 4 wideo