Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.05.2017 08:29
Rainbow Six Siege. Twórcy opowiadają o procesie naprawiania gry
519V

Rainbow Six Siege. Twórcy opowiadają o procesie naprawiania gry

Rainbow Six Siege w przeciągu najbliższych trzech miesięcy ma doczekać się znaczących poprawek. Wszystko ma się odbyć w ramach Operacji Health, której zapoczątkowanie wiąże się z przesunięciem kolejnych sezonów. Ubisoft podzieliło się filmem mającym przedstawić proces przeprowadzania ulepszeń.

Rainbow Six Siege w związku z Operacją Health ma doczekać się opóźnienia poszczególnych sezonów. Wiąże się to z porzuceniem polskiego sezonu, w którym miał zadebiutować operator GROM. Nie spodobało się to oczywiście polskiej społeczności graczy i z tego powodu wystosowali oni petycję do Ubisoft.

Rainbow Six Siege - polska petycja graczy o przywrócenie sezonu GROM

Jak mówią twórcy, naprawianie Rainbow Six Siege opiera się na trzech filarach. Jednym z nich jest ulepszenie technologii, z których korzysta gra. Głównym celem jest poprawa jakości procesu wyszukiwania nowych graczy - w tym celu twórcy postarają się o przeniesienie wszystkich operacji na infrastrukturę klient-serwer. Ma to również zlikwidować problemy z połączeniem jakich doświadczają gracze. Ulepszenie pojawi się najpierw na serwerach testowych, później wyląduje na PC i jeśli deweloperzy będą zadowoleni z wyników, zostanie ono wdrożone na innych platformach. Więcej o Operacji Health znajdziecie tutaj, a poniżej jest wideo, dzięki któremu bezpośrednio od twórców dowiecie się jakie mają plany.

Rainbow Six Siege na dziennikach deweloperskich z Operacji Health

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/UbiPolska/

Tagi: PlayStation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo