Tomek Alicki Tomek Alicki 20.05.2017 15:21
Venom. Tom Hardy dołącza do obsady, znamy reżysera
717V

Venom. Tom Hardy dołącza do obsady, znamy reżysera

Sony Pictures odniosło ostatnio kilka sporych sukcesów. Nadchodzący w przyszłym roku Venom zyskał sobie parę nowych, imponujących nazwisk. 

Razem z Tomem Hardym w roli Eddiego Brocka przychodzi tłum fanów i coraz większa ekscytacja. Rozpoczęcia prac spodziewamy się jesienią, więc przyjdzie nam jeszcze poznać wiele szczegółów, ale na razie już sam zatrudnienie aktora robi wrażenie. 

Data premiery i szczegóły odnośnie Venoma

Nie wiemy jeszcze nawet, jaki charakter będzie miał Venom. Podobno nie można traktować go jako spin-offa Spider-Mana, bowiem film jest próbą rozwoju własnego uniwersum przez Sony Pictures. Na razie studiu udało się zatrudnić aktora, który nie ukrywał swojej sympatii do VenomaTom Hardy nie tylko przez ostatnie lata jawi się jako świetny aktor, nie schodząc z nagłówków gazet, ale również ma swoje doświadczenie w filmach superbohaterskich. 

Na reżysera Venoma został wybrany Ruben Fleischer (ZombielandGangster Squad), który będzie realizować scenariusz Scotta Rosenberga (Jumanji: Welcome to the Jungle) oraz Jeffa Pinknera (Mroczna wieża, Niesamowity Spider-Man 2). 

Premiera filmu 5 października 2018. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/venom/venom-tom-hardy-signs-on-to-play-eddie-brock-in-spider-man-spin-off-zombielands-ruben-fleischer-to-direct-a151255

Tagi: sony pictures tom hardy venom