Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 18:01
Warriors All-Stars otrzymało nowy zwiastun prezentujący klan Tamaki
286V

Warriors All-Stars otrzymało nowy zwiastun prezentujący klan Tamaki

Warriors All-Stars to wielki cross-over, w którym wcielimy się w znanych bohaterów z gier Koei Tecmo i będziemy toczyć ogromne bitwy z tysiącami wrogów jednocześnie. Twórcy chwalą się nowym zwiastunem i informacjami.

Warriors All-Stars trafi do Europy 1 września. Fani gier Musou mogą liczyć na kolejne godziny dynamicznej walki z hordami przeciwników. Gra powstaje z okazji 20 lecia firmy Omega Force i pozwoli wcielić się w znanych bohaterów z najpopularniejszych gier Koei Tecmo. Będziemy mogli pokierować między innymi Williamem Adamsem z NiOh, dziewczynami z serii Atelier oraz ciachać wrogów kataną dzierżoną przez Ryu Hayabusę z Ninja Gaiden.

Warriors All-Stars zmierza na zachód

Fabuła przedstawi losy tajemniczej krainy, która znajduje się na granicy zniszczenia. Po śmierci króla magiczne źródło zostaje wyczerpane, a księżniczka Tamaki postanawia wykonywać rytuał, którego celem jest przywołanie wybawicieli. Wymyka się on spod kontroli i do świata zostają przyzwani bohaterowie z najróżniejszych wymiarów i epok czasowych.

Warriors All-Stars - klan Tamaki na zwiastunie

Historia jak zwykle w przypadku takich kolaboracji stanowi jedynie pretekst do wrzucenia najróżniejszych bohaterów w jedno miejsce. Twórcy potwierdzili obecność systemu więzi, który wpłynie na przebieg gry i bitew. Podczas rozgrywki będziemy mogli wybierać towarzyszy. Walka u ich boku i spędzanie z nimi czasu w barakach pogłębi nasze relacje, co przełoży się również na odblokowywanie ich unikalny zdolności.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/warriors-stars-details-story-character-interaction-systems

Tagi: Koei Tecmo Omega Force PlayStation 4 Warriors All-Stars wideo