Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 17:32
Tekken 7. Nowe spojrzenie na rozgrywkę i tryby gry
1044V

Tekken 7. Nowe spojrzenie na rozgrywkę i tryby gry

Tekken 7 już za miesiąc pozwoli fanom bijatyk wskoczyć na wirtualne areny i toczyć emocjonujące pojedynki. Dzisiaj dostaliśmy nowy materiał wideo, na którym sprawdzono kilka wariantów zabawy.

Tekken 7 wraca w wielkim stylu i z istotnymi zmianami. Twórcy opóźnili pierwotną premierę, aby zaoferować graczom tytuł pełen zawartości. Fani mogą liczyć na najbardziej angażujący tryb fabularny w historii serii, rozbudowane opcje personalizacji, dodatkowe tryby gry i przemyślaną rozgrywkę sieciową

Tekken 7 z drugim zwiastunem przedstawiającym postacie!

Tekken 7 został wzięty na warsztat przez serwis PlayStation Access. Dziennikarze są pod wrażeniem gry i zastanawiają się, czy nie jest to najbardziej szalona część serii. Na nowym wideo możemy sprawdzić jak w praktyce sprawdza się personalizacja postaci, która nie tylko wpłynie na wygląd, ale i pozwoli na unikalne ruchy za sprawą pewnych przedmiotów. Sprawdzono również bezpośrednią rozgrywkę w formie normalnych walk.

Tekken 7 - wideo z rozgrywki

Przedstawiono także wycinek trybu fabularnego, który zaczyna się od pojedynku Heihachiego z młodym Kazuyą. Rozgrywka dla samotnego gracza pełni rolę długiego filmu pełnometrażowego, który gładko przechodzi do pojedynków. Fabułę śledzi się przyjemniej niż w poprzednich odsłona, a sama historia jest bardziej zaznaczona. Poznamy genezę konfliktu Mishima oraz wiele faktów z przeszłości tej rodziny. Sama gra ma stanowić zwieńczenie tego długiego wątku fabularnego. Istotną rolę odegra w tym Akuma znany z serii Street Fighter. Nie jest to jedyna gościnna postać, która trafi do Tekken 7. Twórcy zapowiedzieli, że tytuł otrzyma Przepustkę Sezonową. W jej ramach dostaniemy dostęp do dwóch nowych zawodników z innych gier, dodatkowe tryby gry i areny oraz mnóstwo kostiumów dla zawodników.

Tekken 7 pojawi się na rynku 2 czerwca. Użytkownicy PlayStation 4 mogą liczyć na ekskluzywne dodatki w postaci wsparcia dla technologii VR oraz szafę grającą zawierającą utwory z poprzednich części serii.

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo