Daniel Stroński Daniel Stroński 18.05.2017 13:56
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Okładka robi wrażenie
1683V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Okładka robi wrażenie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazało okładkę, która dobitnie pokazuje, że mieści aż trzy gry z rudym jamrajem. Tak gdyby były jeszcze jakieś wątpliwości...

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostaniemy już w przyszłym miesiącu, toteż najwyższy czas przyjrzeć się okładce zestawu. Na czym skupili się artyści pracujący dla Vicarious Visions? Na podkreśleniu liczby gier w kolekcji.

Tak wygląda  odnowiony niedźwiadek polarny z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

"Trylogia" w tytule, dwukrotnie wspomniana zawartość, czyli "3 gry", tło podzielone na trzy części i główny bohater wyciągający do nas trzy palce - tak, Crash, zrozumieliśmy! Przy okazji przypominamy, że te trzy (nie więcej i nie mniej!) gry to:

  • Crash Bandicoot (1996),
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997),
  • Crash Bandicoot: Warped (1998).

 

Odświeżenie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy obejmuje rozdzielczość 4K i zremasterowaną ścieżkę dźwiękową. Studio Vicarious Visions pokazało zresztą, że rozumieją i kochają Crasha, tworząc oryginalną planszę w niedawno wydanej grze Skylanders: Imaginators - Crash Edition, gdzie Crash Bandicoot i Dr Neo Cortex występują w postaci figurek i grywalnych bohaterów.

Na przestrzeni ostatnich tygodni mogliśmy też obejrzeć sporo odświeżonych poziomów zestawionych z oryginałami sprzed 20 lat. Tak jak wtedy gry prezentowały się pięknie, kolorowo i żywo na pierwszym PlayStation, tak teraz współcześni gracze będą mogli znów zakochać się w świecie Crasha. Przywrócenie sprawdzonych klasyków jest zresztą przemyślanym krokiem, by ponownie przyciągnąć przed ekrany młodszych graczy porządniejszymi kolorowymi platformówkami. Ostatnio w tej kwestii nie jest najlepiej i chociaż nie tak dawno dostaliśmy Yooka-Laylee (8,/10 w naszej recenzji), gier tego typu nie wychodzi już tak wiele. Miejmy nadzieje, że odświeżone przygody Crasha przyczynią się do stworzenia zarówno zupełnie nowych tytułów z jamrajem, jak i przywrócenia pozostałych klasyków (jak chociażby Crash Bash czy Crash Team Racing).

Premierę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi do sprzedaży 30 czerwca i całość wyceniono na 169 zł. Jeśli chcecie załatwić sprawę zakupu już teraz, w PS Store jest możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego.

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions