Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.05.2017 14:06
Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnych próbkach rozgrywki!
482V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na półgodzinnych próbkach rozgrywki!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age to odnowiona wersja kultowego Final Fantasy XII, jRPG wydanego w 2007 roku na PlayStation 2. Dzisiaj możemy zerknąć jak gra prezentuje się w ruchu dzięki nowym materiałom wideo.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age to odnowiona wersja Final Fantasy XII: International Zodiac Job System, wydanego dotychczas jedynie w Japonii. Dostaniemy więc nie tylko odświeżoną grafikę, ale również system klas postaci, z którym nie mieliśmy wcześniej do czynienia. Oprócz tego sam remaster wzbogacony jest o nowe rozwiązania oraz nowe aranżacje ścieżki dźwiękowej wraz z całkiem nowymi utworami.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na nagraniach prezentujących rozgrywkę

W Final Fantasy XII: The Zodiac Age pojawi się Trial Mode, którego nie było w europejskim wydaniu gry do jakiego mieliśmy dostęp. Jest to tryb, w którym przemierzymy 100 poziomów pokonując kolejnych przeciwników. W trakcie przemierzania kolejnych poziomów niemożliwe było zakupienie przedmiotów, dlatego przed podjęciem wyzwania trzeba się odpowiednio przygotować. Na poniższym wideo możecie sprawdzić jak prezentuje się ów tryb.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z 18 minutami rozgrywki

W Final Fantasy XII: The Zodiac Age zmierzymy się też z Elder Wyrm. Jeden raz w ramach wątku fabularnego, a drugi w ramach wspomnianego trybu Trial. Poniżej znajdziecie zapis z walki z nim.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - walka z Elder Wyrm

Final Fantasy XII: The Zodiac Age zawita na rynku 11 lipca 2017 roku.

Źródło: http://www.ign.com/videos/2017/05/16/final-fantasy-12-18-minutes-of-trials-gameplay

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age PlayStation 4 Square Enix wideo