Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 20:37
Avatar od Ubisoft pojawi się na rynku dopiero za kilka lat
517V

Avatar od Ubisoft pojawi się na rynku dopiero za kilka lat

Zła wiadomość dla graczy wyczekujących nowej gry osadzonej w uniwersum Avatar od Ubisoft. Firma potwierdziła, że tytuł nie pojawi się prędko na rynku i podała orientacyjną datę premiery.

Avatar zostało zapowiedziane przez Ubisoft na początku roku. Za grę odpowiadać będzie studio Massive Entertainment, które dostarczyło graczom The Division. Tytuł ma być napędzany przez technologię Snowdrop, a przy produkcji udział bierze sam James Cameron i jego studio Lightstorm Entertainment

Ubisoft zaskakuje. Twórcy The Division tworzą grę Avatar

Okazuje się jednak, że gra nie zadebiutuje na rynku w przeciągu najbliższych lat. Wydawca potwierdził wiadomość, że tytuł nie zostanie wydany przed premierą drugiej części filmu, która planowana jest dopiero na 2020 rok. Premiera nowej gry Avatar nie odbędzie się przed rozpoczęciem fiskalnego roku 2021, więc na pewno nie otrzymamy pozycji przed 1 kwietnia 2020 roku.

Fani uniwersum muszą się uzbroić w dużą dawkę cierpliwości. Patrząc na tak odległą datę premiery niewykluczone, że produkcja zostanie wypuszczona już na potencjalne konsole nowej generacji.

Źródło: Twitter (IGN)

Tagi: Avatar Massive Entertainment twitter Ubisoft wideo