Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 20:12
Farpoint doczekało się zwiastuna z okazji dzisiejszej premiery
444V

Farpoint doczekało się zwiastuna z okazji dzisiejszej premiery

Farpoint wylądowało dzisiaj na półkach sklepowych w Europie. Twórcy zachęcają do swojej gry i udostępniają zwiastun premierowy.

Farpoint to jedna z najbardziej rozbudowanych i ambitnych gier opracowanych z myślą o PlayStation VR. Twórcy przygotowali angażującą grę z gatunku FPS, która w połączeniu z specjalnym Aim Controllerem i technologią VR tworzy niespotykane doświadczenie przenoszące gracza na obcą planetę.

Farpoint - pierwsze 17 minut na nowym materiale

Farpoint to gra FPS w klimatach science fiction. Po założeniu PlayStation VR gracz przenosi się na obcą planetę, gdzie czeka na niego wyzwanie w postaci niebezpiecznych i agresywnych istot. Zwiastun premierowy przedstawia katastrofę lotniczą i urywki nagrane bezpośrednio z gry. Wcielimy się osobę, która za wszelką cenę stara się przetrwać i uciec z nieprzyjaznego środowiska.

Farpoint - zwiastun premierowy

Farpoint oferuje graczom kampanię jednoosobową trwającą kilka godzin, która przedstawia wciągającą historię. Twórcy opracowali też serie wyzwań czasowych oraz sieciową rozgrywkę wieloosobową skupiającą na kooperacji. Pozycja zadebiutowała dzisiaj na rynku razem z Aim Controllerem, którego wykorzystanie znacząco poprawia doznania płynące z rozgrywki.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: farpoint Impulse Gear Inc. PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment wideo