Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 19:07
Embers of Mirrim. Wykonuj zagadki kontrolując jednocześnie dwie postacie
305V

Embers of Mirrim. Wykonuj zagadki kontrolując jednocześnie dwie postacie

Embers of Mirrim to pomysłowa platformówka pełna logicznych zagadek i wyróżniająca niecodziennym sterowaniem, gdzie jednocześnie kierujemy losem dwóch istot.

Embers of Mirrim odda do dyspozycji graczy unikalny system sterowania. Wcielimy się jednocześnie w dwie postacie, które będzie trzeba kontrolować w tym samym momencie. Podobne rozwiązanie wykorzystano swego czasu w emocjonalnej grze Brothers: A Tale of Two Sons

Embers of Mirrim zapowiedziane na PS4

Embers of Mirrim to logiczna platformówka, w której za pomocą dwóch analogów sterujemy ruchami istoty podzielonej na symbole światła i ciemności. Przełoży się to na unikalną rozgrywkę i eksplorację skupiającą na wykonywaniu pomysłowych zagadek. Pracownicy z Creative Bytes Studios udostępnili krótki zwiastun i podzielili się datą premiery.

Embers of Mirrim - zwiastun

Niespotykana dotąd konstrukcja gry i wyróżniający schemat sterowania mają przełożyć się na wiele wymagających wyzwań, które wymuszą na graczach nieszablonowy sposób myślenia. Embers of Mirrim pojawi się 23 maja w PS Store. Twórcy są bardzo dumni ze swojego projektu i mają nadzieję, że dostarczy graczom tyle zabawy ile twórcy mieli podczas opracowywania gry.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/17/control-two-characters-simultaneously-in-innovative-puzzle-adventure-embers-of-mirrim/

Tagi: Creative Bytes Studios Embers of Mirrim PlayStation 4 wideo