Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 18:50
Fallen Legion otrzymało datę premiery. Dostaniemy dwie różne gry
360V

Fallen Legion otrzymało datę premiery. Dostaniemy dwie różne gry

Fallen Legion to w zasadzie dwie odmienne gry, które trafią w tym samym dniu na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Sprawdźcie co dla Was szykują twórcy z studia YummyYummyTummy

Fallen Legion: Sinf of an Empire to wersja gry szykowana na stacjonarną konsolę PlayStation 4. Fallen Legion: Falems of Rebellion trafi z kolei na przenośną konsolę PS Vita. Obie gry pojawią się na rynku w tym samym dniu i będą do kupienia 25 lipca.

W przyszłym roku PS4 dostanie mroczne RPG Fallen Legion

Każda z wersji Fallen Legion będzie posiadała własną historię, etapy i rozgałęzienia fabuły oraz ekskluzywne walki z bossami. Gracze będą mogli kontrolować maksymalnie 4 bohaterów jednocześnie. System walki skupi się na łączeniu ciosów w kombinacje oraz wyprowadzanie kontr. Podczas jego opracowania inspirowano się serią Valkyrie Profile. Produkcja będzie się cechowała znaczącymi wyborami, które wpłyną na świat gry i rozgałęzienie historii.

Fallen Legion: Sinf of an Empire pozwoli wcielić się w księżniczkę Cecille. której towarzyszy gadająca książka. Bohaterka wyruszy w podróż, której celem będzie przywrócenie chwały upadającego imperium rodzinnego. Przenośna wersja zatytułowana Fallen Legion: Falems of Rebellion będzie opowiadało historię jej rywala, który stara się obalić rządy jej rodziny.

Fallen Legion - zwiastun z PlayStation Experience 2016

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/fallen-legion-launches-july-25

Tagi: acctil fallen legion playstation 4 playstation vita wideo YummyYummyTummy