Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 20:04
Battlestar Galactica Deadlock ukaże się na PS4
365V

Battlestar Galactica Deadlock ukaże się na PS4

Battlestar Galactica Deadlock zostało zapowiedziane na PlayStation 4. Twórcy szykują dla graczy strategię osadzoną w popularnym uniwersum serialu science-fiction.

Battlestar Galactica Deadlock tworzone jest przez studio Black Lab Games. Gra będzie należeć do gatunku strategii i zadebiutuje w okresie letnim. Tytuł będzie osadzony w popularnym uniwersum science-fiction znanym z  serialu Battlestar Galactica. Gracze będą mogli budować własną, kosmiczną flotę i brać udział w taktycznych walkach. Akcja gry osadzona zostanie podczas Pierwszej Wojny Cylonów - przedstawicieli rasy robotów.

Więcej o Battlestar Galactica Deadlock przeczytasz w naszej bazie gier

Studio zarzeka się, że wszyscy pracownicy są wielkimi fanami Battlestar Galactica. Twórcy obiecują dostarczyć satysfakcjonującą produkcję dla fanów, która głęboko zapuszcza korzenie w znanym uniwersum. Gra opowie nową historię, ale w znajomych miejscach i wydarzeniach. Wszystko to w rozgrywce będącej przedstawicielem głębokich i skomplikowanych strategii. Produkcja ma zaoferować silny nacisk na narrację fabularną. W tytule pojawią się nowi bohaterowie, ale wrócę też znane postacie. Fani mogą liczyć na wykorzystanie wizerunku znanych z serialu pojazdów i statków kosmicznych.

Battlestar Galactica Deadlock - zwiastun ujawniający grę

Battlestar Galactica Deadlock stanowi według twórców największy i najbardziej ekscytujący projekt, przy którym brali kiedykolwiek udział. Więcej informacji otrzymamy wkrótce, a na razie musi nam wystarczyć powyższy zwiastun zapowiadający pozycję.

Źródło: YouTube (SlitherineGames)

Tagi: Battlestar Galactica Deadlock Black Lab Games PlayStation 4 Slitherine Ltd. wideo