Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.05.2017 08:54
Get Even - twórcy opowiadają o tworzeniu wyjątkowej fabuły
441V

Get Even - twórcy opowiadają o tworzeniu wyjątkowej fabuły

Get Even otrzymuje co jakiś czas kolejne zwiastuny fabularne, które sugerują że gra będzie niepokojąca i wyjątkowa. Dzisiaj dostaliśmy materiał, na którym twórcy wyjaśniają swoje zamiary.

Get Even to dzieło polskiego studia The Farm 51 mieszczącego się w Gliwicach. Dotychczas stworzyli choćby Deadfall Adventures oraz Painkiller: Hell and Damnation. Ich nowa gra będzie pierwszą, w której scenariusz będzie mieć tak wielkie znaczenie. Deweloperom z The Farm 51 zależy na tym, aby ich opowieść była ciekawa i trzymała się kupy.

Get Even na zwiastunie fabularnym

Get Even należy do gatunku FPS, ale zamiarem twórców jest dostarczenie czegoś wyjątkowego. Najważniejszym ich postanowieniem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, dlatego opracowali specjalną mechanikę, która sprawi że muzyka w grze będzie odpowiednio zmieniać się wraz z poczynaniami gracza. Fabułę poznamy z dwóch perspektyw, ale póki co wiadomo jedynie, że wcielimy się w niejakiego Blacka, który dzięki odpowiedniej modyfikacji będzie mógł odtwarzać ludzką pamięć. W grze będziemy podejmować wybory, zabijać przeciwników i rozwiązywać różne zagadki.

Get Even - twórcy opowiadają o swoich pomysłach

Get Even pojawi się 26 maja 2017 roku. Poniżej znajdziecie wideo, na którym pokazano jeden z pobocznych wątków. Charakteryzuje się on melancholijnym i niepokojącym nastrojem oraz stawia pytanie na temat obsesji. Twórcy wielokrotnie wspominają, że ich gra będzie zaskakująca i nowy materiał ma to udowodnić.

Get Even na najnowszym zwiastunie fabularnym

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/NamcoBandaiGames/

Tagi: Bandai Namco get even The Farm 51