Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 18:47
Gundam Versus dostało krótką zajawkę wideo
289V

Gundam Versus dostało krótką zajawkę wideo

Gundam Versus zmierza do Europy. Fani wielkich mechów i serialu anime mogą zacierać ręce, bo szykuje się dla nich wyjątkowo widowiskowa gra akcji

Gundam Versus to dynamiczna gra akcji skupiająca na wieloosobowej rozgrywce z udziałem potężnych mechów. Gra zadebiutuje na naszym rynku pod koniec tego roku, ale już niedługo pojawi się na półkach sklepowych w Japonii, więc mamy nowy materiał wideo.

Gundam Versus zapowiedziane w Europie

Gundam Versus doczekało się krótkiej zajawki telewizyjnej. Trwające zaledwie 15 sekund wideo pozwala jednak zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji. Nie da się ukryć, że podobieństwo do serii Dragon Ball Xenoverse rzuca się od razu w oczy. Tytuł zaoferuje podobny trzon rozgrywki.

Gundam Versus - krótka reklama wideo

Gundam Versus to produkcja oparta na popularnym na całym świecie serialu Mobile Suit Gundam. Rozgrywka tytułu skupia się na drużynowych starciach w wariancie 3vs3. Wybór mecha będzie istotny, bo przełoży się na odmienny arsenał oraz dostęp do umiejętności, co z kolei wymusi inny styl gry. Jeśli jesteście niecierpliwi i nie chcecie czekać do końca roku, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że azjatycka wersja gry posiada wybór angielskich napisów.

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/05/15/gundam-versus-latest-clip-gives-us-glimpse-high-speed-mobile-suit-action/

Tagi: Bandai Namco Gundam Versus Namco Bandai PlayStation 4 wideo