Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.05.2017 16:59
Redout. Poznaliśmy datę premiery wyścigów inspirowanych serią WipEout
473V

Redout. Poznaliśmy datę premiery wyścigów inspirowanych serią WipEout

Redout to kolejne futurystyczne i szalenie szybkie wyścigi, które już niedługo pojawią się na PlayStation 4. Twórcy zdradzają datę premiery i ogłaszają pudełkową wersję gry.

Redout to produkcja od niewielkiego studia 34BigThings, które tworząc swoje wyścigi inspirowało się takimi seriami jak F-Zero, WipEout i Rollcage. Możemy liczyć na futurystyczny klimat i zniewalające poczucie prędkości oraz dynamiczną rozgrywkę.

Redout. Konkurent WipEouta trafi na konsole

Redout jest dostępne na komputerach PC od zeszłego roku. Tytuł przypadł do gustu krytykom i fanom, gdzie zebrał całkiem dobre oceny na poziomie mocnej 8. Pozycja może się pochwalić długim trybem kariery i wymagającą rozgrywką, gdzie liczy się każde wejście w zakręt. Dzisiaj twórcy chwalą się datą premiery oraz ogłaszają, że Redout trafi również do pudełek, co na pewno ucieszy kolekcjonerów.

Redout - zwiastun ujawniający pudełkowe wydanie gry

Dowiedzieliśmy się też, że gra wyląduję na półkach sklepowych już 31 sierpnia. Fani futurystycznych wyścigów i zawrotnych prędkości na pewno będą uradowani, bo w podobnym okresie zadebiutuje WipEout Omega Collection.

Źródło: YouTube (505 Games)

Tagi: 34BigThings 505 Games PlayStation 4 Redout wideo