Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.05.2017 15:50
LEGO Marvel Super Heroes 2 oficjalnie zapowiedziane!
580V

LEGO Marvel Super Heroes 2 oficjalnie zapowiedziane!

LEGO Marvel Super Heroes 2 ujawniło się dzisiaj za sprawą krótkiego teasera wideo. Jak można się spodziewać po obecnej popularności Strażników Galaktyki 2, powstającą grę zapowiada Baby Groot, ale nie tylko bo pojawia się również Dr Strange.

LEGO Marvel Super Heroes 2 to kolejna gra przygotowana przez Traveller's Tales, czyli twórców poprzedniej odsłony oraz choćby Lego Marvel's Avengers. Po pierwszej zapowiedzi, która właśnie pojawiła się w Sieci możemy być pewni, że pojawią się Strażnicy Galaktyki oraz Dr Strange.

Przypominamy, że LEGO Marvel Heroes to gra zręcznościowa oparta na klockach z linii Marvel Super Heroes i tym samym pojawiają się w niej najpopularniejsze postacie z uniwersum jak Spider-Man, Deadpool, Thor czy Hulk. Gra pozwala nam wcielić się w jedną z postaci i z jej pomocą uratować świat przed niebezpieczeństwami poprzez przechodzenie kolejnych poziomów nie tylko w pojedynkę, ale również z drugim graczem.

LEGO Marvel Super Heroes w naszej recenzji wersji na PS4

LEGO Marvel Super Heroes 2 pojawi się w tym roku. Poniższa zajawka jest oficjalną zapowiedzią nie tylko gry i małej próbki mających pojawić się postaci, ale również zbliżającego się zwiastuna. Pełen zwiastun nadejdzie 23 maja.

LEGO Marvel Super Heroes 2 na oficjalnej zapowiedzi wideo

LEGO Marvel Super Heroes 2 pojawi się na rynku 14 listopada i opowie całkowicie nową, oryginalną historię osadzoną w popularnym uniwersum łączącym światy LEGO i Marvel. Fabuła skupi się na walce z podróżującym w czasie dyktatorem o imieniu Kang. Gra ponownie zbierze w jedno miejsce ikonicznych bohaterów i złoczyńców z najróżniejszych er i uniwersów komiksów. Możemy liczyć na przygodę pełną humoru, która przeniesie nas w kosmos, gdzie miejscem wypadowym naszych misji będzie otwarty hub nazywany Chronopolis. Nowe mechaniki pozwolą na manipulację czasem. Dojdzie też wieloosobowy tryb rywalizacji dla 4 graczy o nazwie "Super Hero battling mode".

Źródło: https://www.facebook.com/LEGOMarvelVideoGame/

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 PlayStation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo