Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.05.2017 14:24
One Piece: Unlimited World Red Deluxe z pierwszym zwiastunem wersji na PS4
334V

One Piece: Unlimited World Red Deluxe z pierwszym zwiastunem wersji na PS4

One Piece: Unlimited World Red Deluxe to odświeżona i dopakowana edycja wersja gry z poprzedniej generacji. Dzisiaj w Sieci pojawił się nowy zwiastun odnowionej wersji.

One Piece: Unlimited World Red pojawiło się w 2014 na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Później gra otrzymała zawartość dodatkową, która została udostępniona nie tylko w sklepie PlayStation, ale również w edycji, która zebrała wszystkie dodatki. W tym roku taka edycja ma trafić na PlayStation 4.

Nasza recenzja One Piece: Unlimited World Red w wersji na PlayStation 3

One Piece: Unlimited World Red Deluxe zostało póki co zapowiedziane jedynie na rynek japoński na datę 24 sierpnia, ale Bandai Namco zarejestrowało ostatnio odpowiedni znak towarowy na rynku europejskim, co może sugerować że my również dostaniemy ten remaster. Dla przypomnienia: One Piece: Unlimited World Red to RPG akcji oparte na popularnej animacji japońskiej One Piece. W grze walczymy w czasie rzeczywistym, wykonujemy zadania poboczne i przemierzamy półotwarty świat.

One Piece: Unlimited World Red Deluxe na pierwszym zwiastunie

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/one-piece-unlimited-world-red-deluxe-edition-ps4-nintendo-switch-gets-first-trailer/

Tagi: Bandai Namco ganbarion One Piece: Unlimited World Red Deluxe Edition PlayStation 4 wideo