Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.05.2017 02:19
Mass Effect Andromeda - jakie zmiany zaszły po ostatniej łatce?
2298V

Mass Effect Andromeda - jakie zmiany zaszły po ostatniej łatce?

Mass Effect Andromeda nie cieszy się dobrą prasą. Z powodu wielu błędów i niedoróbek jakie nękały ten tytuł od razu po premierze, gracze mają już wyrobiony obraz produkcji Bioware. Deweloper jednak wypuścił kolejną aktualizację, która poprawia sporo wcześniej szwankujących rzeczy.

Ostatnio wypuszczona aktualizacja oznaczona numerem 1.06 to krok milowy w poprawianiu tego, co do tej pory nie działało w Mass Effect Andromeda. Mnóstwo poprawek błędów związanych z misjami, detekcją kolizji, systemem w grze, zapisem gry i animacją. Zmian i poprawek jest na tyle dużo, że w Sieci pojawiło się wideo, które porównuje z sobą scenki przerywnikowe z gołej wersji gry dostępnej na premierę, gry połatanej do wersji 1.05 oraz Mass Effect Andromeda po najnowszej aktualizacji - do wersji 1.06.

Mass Effect Andromeda - pełna lista zmian aktualizacji 1.06

Gołym okiem widać poprawki wprowadzone już w wersji 1.05. Lepsze shadery odpowiedzialne za twarze postaci, zmienione oświetlenie, poprawione oczy, które nie są martwe co znacząco zmienia odbiór modeli postaci. A po najnowszej aktualizacji skupiono się na poprawie wielu pokracznych animacji, które weszły już do kanonu memów z gier.

Mass Effect Andromeda - porównanie gry po aktualizacjach

Dacie więc szansę grze po tej aktualizacji czy raczej definitywnie ją skreśliliście? A może problem leży w czymś zupełnie innym?

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Andromeda PlayStation 4 wideo