Daniel Stroński Daniel Stroński 13.05.2017 12:21
Przegląd gier niezależnych #10
641V

Przegląd gier niezależnych #10

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji, łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Polarity: Ultimate Edition

Co-opowa przygoda hakerska dla fanów zagadek logicznych. Deweloper przygotował 32 plansze wypełnione wyzwaniami dla szarych komórek, ale także wymagające refleksu. Wcielamy się w cyfrowy avatar, za pośrednictwem którego wykradamy dane i uprawiamy szeroko pojętą hakerkę. Wszystko to samemu lub z kumplem na dzielonym ekranie, a do tego tryb fabularny, czasówki i mniej co-opowy Versus.

Premiera planowana na 30 maja, lecz na razie potwierdzono ją wyłącznie na amerykańskim blogu PlayStation.

Polarity: Ultimate Edition - zwiastun

 

Puzzle Showdown 4K

Lubicie układać puzzle? Teraz będziecie mogli to robić w rozdzielczości 4K! Co prawda menu i cała otoczka wyglądają dość tanio, ale deweloper zarzeka się, że układanie obrazków w 4K to niezapomniane doświadczenie. Do tego dochodzi długa elektroniczna ścieżka dźwiękowa oraz tryb wieloosobowy, gdzie prześcigamy się z drugą osobą w składaniu obrazków do kupy.

Gra trafi do sprzedaży 23 maja w cenie ~42 zł.

Puzzle Showdown 4K - zwiastun

 

Rabi-Ribi

Side-scrollowana zręcznościówka tylu bullet hell, gdzie kontrolujemy królika, który przemienił się w małą dziewczynkę z króliczymi uszami. Twórcy przewidzieli aż 40 bossów, wiele elementów wyposażenia i ulepszenia wpływające na rozgrywkę, a także tryb dla speedrunnerów.

Gra ma znaleźć się sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

Rabi-Ribi - zwiastun

 

Tour de France 2017 z nową stroną i zrzutami

Nowa odsłona kolarskiej serii Tour de France ruszyła z oficjalną stroną, którą znajdziecie pod tym adresem. Jak zawsze będzie można wziąć udział w długich wyścigach, gdzie drogą do sukcesu będzie wprawne zarządzanie zmęczeniem i sprzętem członka jednej z 22 prawdziwych drużyn. Ma się poprawić fizyka i SI przeciwników, którzy będą reagować inaczej w zależności od pory dnia. W zestawie lokalna kooperacja i tryb Versus, a na deser - kreator własnej drużyny w trybie Pro Team.

Premiera w czerwcu tego roku. Więcej zrzutów w galerii na dole.

Źródło: informacje prasowe

Tagi: playstation 4 Polarity: Ultimate Edition przegląd gier niezależnych Puzzle Showdown 4K Rabi-Ribi Tour de France 2017 wideo